Kamery HDCVI Poznań

Kamery HDCVI Poznań

null

Sprawdzona, niezawodna technologia

Kamery HDCVI Poznań dzięki zastosowaniu kabla koncentrycznego (RG59, RG6/11) mogą być zamontowane nawet do 500 metrów dalej od urządzenia rejestrującego.
null

Kamery IP, a HD-CVI

Dla większości użytkowników między kamerami HD-CVI, a kamerami IP jest jedna różnica. Jest to cena. Kamery IP za sprawą swoich innowacyjnych rozwiązań są o wiele droższe, lecz obraz oferowany przez oba systemy jest wręcz identyczny.
null

Sterowanie kamerami HD-CVI

System monitoringu, kamery HDCVI Poznań również umożliwia nam podgląd obrazu na żywo jak i pełne sterowanie systemem za sprawą rejestratora z możliwością P2P i nie tylko, który jest zazwyczaj podłączony do routera z dostępem do internetu.
null

Technologia kompresji H.265 w HD-CVI

Za sprawą najnowszej kompresji H.265 i H.265+, nagrania z kamer zajmują do 50% mniej miejsca na dysku. Dzięki temu koszty związane z zakupem drogich dysków są również mniejsze o połowę.

System Monitoringu HD-CVI

System Monitoringu HD-CVI jest cały czas rozwijany przez firmę Dahua. Monitoring HD-CVI oferuje kamery 4K (Ultra HD), co jest przełomem na tle konkurencyjnych rozwiązań, które potrafią być o wiele droższe, a funkcjonują praktycznie tak samo. Kamery HD-CVI są częstym wyborem Klientów ze względu na ich przystępną cenę oraz niezawodność w działaniu. Kolejnym atutem przemawiającym za HD-CVI jest wykorzystanie kabli koncentrycznych do przesyłania danych – W przypadku aktualizacji starego systemu monitoringu u Klienta, wystarczy wymiana kamer, a kable zostają te same (jeżeli są sprawne). Przewagą systemu IP nad HD-CVI jest możliwość przesyłania danych bezprzewodowo, co sprawia, że kamery IP pozostają póki co najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem. Co prawda istnieją urządzenia, które umożliwiają przesyłanie HD-CVI bezprzewodowo, lecz cena tych urządeń powoduje, że dla większości odbiorców jest to nieopłacalna inwestycja. Kamery HDCVI Poznań.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli interesuję Cię montaż, serwis albo projekt systemu monitoringu, zadzwoń: 790-378-728

W innym wypadku zachęcamy Cię do wysłania E-mail na nasz adres:

kontakt@megakam.pl

Call Now Button