Kamery IP Poznań

Kamery IP Poznań

null

Najnowsza technologia rejestrowania obrazu

Kamery IP Poznań są obecnie najbardziej rozwijaną technologią w świecie monitoringu. Ich innowacyjność otwiera przed nami nowe rozwiązania, które nie były możliwe w przypadku kamer analogowych.
null

Bezprzewodowa transmisja obrazu

Kamery IP Poznań za sprawą nadanego adresu sieciowego i wykorzystania Wi-Fi, umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie obrazu. Takie rozwiązanie umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie nie mamy możliwości instalowania skrętki (UTP).
null

Podgląd nagrań z kamer na żywo

Kamery IP Poznań za sprawą nadanych adresów sieciowych można bezpośrednio połączyć z routerem. Router podłączony do internetu umożliwia nam podgląd na żywo rejestrowanego obrazu z kamer, w dowolnym miejscu na świecie.
null

Inteligentna analiza obrazu

Kamery IP Poznań umożliwiają inteligentną analizę obrazu, która pozwala na wykrywanie zdarzeń w czasie rzeczywistym. Polega to na tym, że w przypadku wykrycia określonego zdarzenia uruchamia się alarm w postaci powiadomienia SMS albo powiadomienia w aplikacji – tzw. Push.

System Monitoringu IP

Monitoring IP może być stworzony w wielu konfiguracjach. System monitoringu IP przewiduje rejestrator w swoim układzie, lecz jest to niekonieczne za sprawą kamer, które posiadają wbudowany slot na kartę pamięci, a menu tych urządzeń pozwala na zaawansowaną konfigurację, wręcz taką samą jaka jest dostępna w rejestratorze. Kolejną zaletą kamer IP jest możliwość zasilania ich po skrętce (kabel UTP), za sprawą PoE. Najważniejszą innowacyjnością, przemawiającą za kamerami IP jest jakość obrazu, który może być rejestrowany nawet w jakości 4K (Ultra HD). Poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające kamery IP firmy Dahua. Są to kamery: PTZ (obrotowe), tubowe, kopułkowe. Największą popularnością mogą szczycić się kamery kopułkowe i tubowe ze względu na ich kompaktowość i uniwersalność w budowie różnych systemów monitoringu. Kamery obrotowe są z natury kosztowne więc są rzadko stosowane. Kamery specjalistyczne mają zastosowanie tam, gdzie zabezpieczenia techniczne muszą być na najwyższym poziomie, na przykład: Banki i Instytucje. Do kamer specjalistycznych możemy zaliczyć np. kamery termowizyjne, które są w stanie wykryć zmiany temperatury na określonej przestrzeni, którą jest w stanie zarejestrować obiektyw kamery.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli interesuje Cię montaż, serwis albo projekt systemu monitoringu, zapraszamy do kontaktu: 790-378-728

Jeśli nie możesz rozmawiać, zachęcamy do wysłania E-mail na nasz adres:
kontakt@megakam.pl

Call Now Button